KONST / Litografier / Färglitografier 13229034
nr 1322 9034
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografier, Kärleksguden Frö. En levnadsteckning. Konstnärsexemplar de lux. Signerad. Med 4 st signerade litografier, PT, 33x25 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 april 2020
kl 20:38:08
27/4 18:05:00